درباره ما

موسسه زبان های خارجی گام؟

بیش از 12 سال است در خدمت شما هستیم تا بتوانیم قدمی مثبت هرچند کوچک در سیستم آموزشی کشور عزیزمان ایران بر داریم…

فاطمه صوفی مدیر موسسه آموزشی گام

تاریخچه گام

موسسه گام 12 سال سابقه خدمات آموزشی تخصصی در حوزه زبان انگلیسی دارد مجموعه گام دوره های اسپیکینگ یا مکالمه بصورت عادی و فشرده ، دوره های ترمیک ویژه کودکان نوجوانان و بزرگسالان ، دوره های بین المللی از جمله آیلتس و تافل و هم چنین دوره های کوتاه مدت نقد فیلم و اسپیکینگ کلاب های متنوع را برای پیشرفت دانش آموزان برگزار می کند و همچنین برای تمام دوره های ذکر شده در اول هر ماه شروع به ثبت نام کرده و زبان آموز می پذیرد

نکات مثبت کادر آموزشی گام

مجموعه گام در هر ترم اساتید خود را از بعد از آزمون های متعدد انتخاب کرده تا دانش آموزان از دانش اساتید مجرب این حوزه بهره مند شوند.و همچنین هر ترم کیفیت آموزشی و ارائه مطالب اساتید توسط کارشناسان برتر کشوری بررسی و تایید میگردد. برای این امر هر ترم کارشناسان مطرح، کلاس های مجموعه را مورد بررسی قرار داده و در آخر هر ماه کارگاه های آموزشی با موضوع بررسی جدید ترین متد آموزشی زبان های دوم برای ارتقاء اطلاعات و بروز نگه داشتن دانش اساتید مجموعه زیر نظر اساتید دانشگاه های معتبر ایران برگزار می شود.

مدیر موسسه گام فارغ التحصیل رشته ” آموزش زبان انگلیسی ” است و همچنین وی دردوره های بین المللی برگزار شده در ایران از طرف کمبریج ( بزرگترین تولید کننده مجموعه های آموزشی انگلستان ) شرکت کرده و موفق به اخذ مدرک پایان دوره بین المللی شده است.

TTC مخفف Teacher Training Course دوره آموزش اصولی تدریس زبان انگلیسی برای مدرسین این حوزه است. که اساتید مجموعه ما در هر ترم ملزم به گزراندن این دوره و به روز کردن اطلاعات خود هستند.

تمامی حقوق برای گام آنلاین محفوظ است | طراحی شده با در استودیو گام